solaris
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

solaris

real
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 liniste totala

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Matt

Matt


Mesaje : 62
Data de înscriere : 19/08/2010

liniste totala - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: liniste totala   liniste totala - Pagina 2 EmptyMier Aug 25, 2010 5:57 am

Imi dezlipesc buzele de ale sale.
-Nu cred ca e momentul si nici locul potrivit. spun privindo cu o oarecare tenta de regret.
Sus In jos
Iza
Admin
Iza


Mesaje : 66
Data de înscriere : 18/08/2010

liniste totala - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: liniste totala   liniste totala - Pagina 2 EmptyMier Aug 25, 2010 6:06 am

-Mda..ai dreptate.spun zambind usor lasandu-mi capul pe umarul lui.De ce nu ai aparut mai repede?soptesc fiind aproape cu buzele de gatul sau.
Sus In jos
https://solaris.forumgratuit.ro
Matt

Matt


Mesaje : 62
Data de înscriere : 19/08/2010

liniste totala - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: liniste totala   liniste totala - Pagina 2 EmptyMier Aug 25, 2010 9:11 pm

Rad putin socat de intrebarea fetei.
-Vroiai sa apar mai repede? Te gandesti ca toti baieti care au indraznit sa te loveasca peste fund ar fi in coma la spital nu....deci pt. binele fiintelor masculine care au ganduri perverse (niciodata mai perverse ca mine o sa te obisnuiesti) e mai bine ca am aparut acuma. spun scotand limba."ce filozofu lu' peste ai devenit Matt"
Sus In jos
Iza
Admin
Iza


Mesaje : 66
Data de înscriere : 18/08/2010

liniste totala - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: liniste totala   liniste totala - Pagina 2 EmptyMier Aug 25, 2010 10:33 pm

Incep sa rad auzindu-l.
-De cand esti asa filozof..oricum imi place.spun zambind.Mda..ai dreptate dar poate ca atunci erai cu alta si nu puteai fi cu mine.coninui pe un ton soptit.
Sus In jos
https://solaris.forumgratuit.ro
Matt

Matt


Mesaje : 62
Data de înscriere : 19/08/2010

liniste totala - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: liniste totala   liniste totala - Pagina 2 EmptyJoi Aug 26, 2010 3:11 am

-Ce te preocupa cu cine am fost eu atunci....Acum sunt al tau...sau asa cred. Spun uitanduma
"pe pereti"
Sus In jos
Iza
Admin
Iza


Mesaje : 66
Data de înscriere : 18/08/2010

liniste totala - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: liniste totala   liniste totala - Pagina 2 EmptyJoi Aug 26, 2010 3:23 am

-Hmm se poate si varianta ca o inseli pe aia cu mine,,spun ganditoare..nu credeam asta dar merita sa ii vad reactia.
Sus In jos
https://solaris.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





liniste totala - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: liniste totala   liniste totala - Pagina 2 Empty

Sus In jos
 
liniste totala
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
 Subiecte similare
-
» Bezna totala si paianjeni la pachet

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
solaris :: Vila :: Acoperis-
Mergi direct la: