solaris
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

solaris

real
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Ice Coffee

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Kail

Kail


Mesaje : 62
Data de înscriere : 19/08/2010

Ice Coffee - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ice Coffee   Ice Coffee - Pagina 2 EmptyLun Aug 23, 2010 5:59 am

Ii dua drumul la limba si o sarut apasat punandu-mi una dintre maini pe piciorul ei.
Sus In jos
Kat

Kat


Mesaje : 62
Data de înscriere : 19/08/2010

Ice Coffee - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ice Coffee   Ice Coffee - Pagina 2 EmptyMier Aug 25, 2010 3:14 am

ii raspund la sarut.Era ciudat adica eu il cunosc de cand eram mici si ma gandeam atunci cum sa ii fac felu iar acuma....WTF...Ii simt mana pe piciorul meu iar un sentiment de siguranta imi strabatea tot corpul facanduma sa ma relaxez.
Sus In jos
Kail

Kail


Mesaje : 62
Data de înscriere : 19/08/2010

Ice Coffee - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ice Coffee   Ice Coffee - Pagina 2 EmptyMier Aug 25, 2010 3:28 am

Cobor pe gat sarutand-o usor continuand sa imi misc mana pe piciorul ei.Chiar daca o cunosteam de cand eram mici nu mam gandit pana acum la ea in felul acesta dar ma facea sa ma simt bine.
Sus In jos
Kat

Kat


Mesaje : 62
Data de înscriere : 19/08/2010

Ice Coffee - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ice Coffee   Ice Coffee - Pagina 2 EmptyMier Aug 25, 2010 5:11 am

"What a fuck....eu si Ky...adica ...nu ma gandeam ca am putea fi...eu vroiam sa ii pun o punga pe cap si sa il ingrop de viu si acuma" Ma gandesc fiind inebunita de parfumul baiatului iar atingerile lui ma scoteau din minti.
Sus In jos
Kail

Kail


Mesaje : 62
Data de înscriere : 19/08/2010

Ice Coffee - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ice Coffee   Ice Coffee - Pagina 2 EmptyMier Aug 25, 2010 5:27 am

Continui sa o sarut muscand-o usor doar cat sa simta..nu imi venea sa cred ca eu cu ea dar fie asta e..ii ridic picior pe talia mea continuand sa il mangai.
Sus In jos
Kat

Kat


Mesaje : 62
Data de înscriere : 19/08/2010

Ice Coffee - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ice Coffee   Ice Coffee - Pagina 2 EmptyMier Aug 25, 2010 5:49 am

Ma chinui sa nu cad. Dar Kail era acolo intodeauna era acolo si asta ma facea sa ma simt oarecum protejata. Imi strecor mana pe sub tricoul lui plimbando incet pe abdomenul sau bine facut. "se pare ca ai tras de fiare de cand nu team vazut ha"
Sus In jos
Kail

Kail


Mesaje : 62
Data de înscriere : 19/08/2010

Ice Coffee - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ice Coffee   Ice Coffee - Pagina 2 EmptyMier Aug 25, 2010 6:01 am

O riridc in brate punnand-o pe suportul de chiuvete continuand sa o sarut...imi plimbam mainile pe corpul ei explorandu-l in voie.
Sus In jos
Kat

Kat


Mesaje : 62
Data de înscriere : 19/08/2010

Ice Coffee - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ice Coffee   Ice Coffee - Pagina 2 EmptyMier Aug 25, 2010 8:51 pm

incep sa il sarut pe gat urcand incet incet catre urechea lui muscando delicat. Miam pus o mana pe pieptul baiatului iar cealalta pe suportul rece pe care eram cocotata.
Sus In jos
Kail

Kail


Mesaje : 62
Data de înscriere : 19/08/2010

Ice Coffee - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ice Coffee   Ice Coffee - Pagina 2 EmptyMier Aug 25, 2010 10:41 pm

Imi opresc una dintre maini pe sanul ei drept masandu-l usor prin materialul subtire...ma innebunea fata asta si imi placea.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Ice Coffee - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ice Coffee   Ice Coffee - Pagina 2 Empty

Sus In jos
 
Ice Coffee
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
solaris :: village :: Cafenea-
Mergi direct la: